Hizmetlerimiz

Yangın Söndürme Cihazları Satışı Hizmetlerimiz

Firmamız, TS EN 3 elde taşınabilen ve TS EN 1866 kapsamındaki arabalı yangın söndürme cihazlarının satışını yapmaktadır. Firmamız kesinlikle yukarıda belirtilen standartlara uygun olmayan cihaz satışı yapmamaktadır. TSE’li yangın söndürme cihazlarının ise dolum, bakım ve kontrol hizmetlerini TS ISO 11602-2 standardına göre yapmaktadır. Yine faaliyet alanımız olan yangın dolabı ve iç tertibatı, yangın hortumu, hortum rekoru, yangın lansı, yangın vanası, bilumum itfaiye malzemeleri ve yangın savunma malzemelerinin satışı ile yangın panosu diye adlandırdığımız kazma, kürek, kanca, balta, kova, ve sehpa satışımız mevcut olup bu malzemelerin satışını da yapmaktadır.

Yangin Söndürme Cihaz Dolumu Hizmetlerimiz

Firmamız, garanti kapsamı dışında kalan veya kullanılarak boşaltılan veya garanti süresi içinde üretim ya da dolum hatalarından kaynaklanan cihaz boşalmaları durumlarında bu cihazlara dolum yapmaktadır. Garanti kapsamı dışınnda ve kullanılarak boşaltılan cihazlara ücretli, garanti kapsamı içinde kalan cihazlara ücretsiz dolum yapmaktadır. Firmamız, TÜRK STANDARTLARI ENSTÜTÜSÜ (TSE)'den alınan 34 HYB 4916 numaralı hizmet yeterlilik belgesi ile TS EN 3 ve TS EN 1866 kapsamındaki yangın söndürme cihazlarına dolum yapmaktadır. Firmamiz yangin söndürme cihazlarının dolumunu, bakımını, kontrol ve hidrostatik test hizmetlerini TS ISO 11602-2 Standardı kapsamında yapmaktadır.

Kontrol, Bakım ve Servis Hizmetlerimiz

Satışı ve dolumlarını yaptığımız yangın söndürme cihazları ile yangın dolap ve panolarının, kontrollerını de binaların yangın korunması yönetmeliğinde belirtilen 1 yıllık periyotlarla yapmaktadır. Bu kontroller firmanızın isteğine göre belirli periyotlar şeklinde olmaktadır. Yangın söndürücülerin periyodik kontrollerinin binaların yangından korunması yönetmeliği gereği yılda bir kez yerinde yapılması zarurettir.Yangın Söndürücülerin kontrol, bakım ve servis hizmetleri TS ISO 11602-2 standardı kapsamında yapılmaktadır. Her kontrol sonrasında firmanız yetkililerine kontrol raporu verilmektedir. Bu raporda cihazların dolu ya da boş oldukları çalışma aparatlarının sağlam olup olmadıkları her cihaz için ayrı ayrı belirtilmiş olmaktadır. Doluma alınan cihazların bakımlarını titizlikle yapılmaktadır. Her cihaz en ayrıntılı parçasına kadar sökülüp gerekli temizleme ve conta değişim işlemi yapıldıktan sonra yerine monte edilmektedir. Boyasız olan cihazlar dolum esnasinda ücretsiz boyaya tabi tutulmaktadır.

Copyright © 1990 - Tüm hakları saklıdır. Gebze Yangın Söndürme Cihazları | Mustafa MUTLU